Cesta-domu-obalka-jpg  Ahoooj sestřičkooo, moc ráda tě vidím smile  Obalka-pod-ochranou-andelu

 

K oboum knihám blíže:

 

Kniha Cesta domů-praxe je mou 11 letou výpovědí od prožitku malé smrti v r. 2006, kdy jsem při operaci s nádory na děloze přímo slovy primáře ,,utekla hrobníkovi z lopaty“… S navrácením mne zpět do mého těla (i přesto, že jsem se již nechtěla vrátit, po cca 8 pozemských hodinách mimo tělo bylo dáno jinak a byla jsem ,,šoupnuta“ nekompromisně zpět!), s navrácením v mé prapůvodní hladině delta a následovným otevřením mých spících očí a tím jsem se odpoutávala z umělých vzorců myšlení uložených v podvědomí... nastolením absolutní změny mého Žití, kdy mne již vedlo jen mé srdce, nebo chcete-li vyšší Já,nebo lze to vyjádřit ještě i jinými slovy a to: Kdy mne již vedli čistě nanebevzatí průvodci, na které jsem zůstala napojena, až po navrácení se do svého bytí zcela. Jednoduše řečeno, spustil se můj vlastní cleaner a tím započato i ukončeno VŠE. 
Za tu dobu se odehrálo pár krásných věcí a jednou z nich je to, že jsem poděkovala  jedné osobě za to, že moc pomohla svou výpovědí lidem, kteří za mnou přichází pro pomoc se svým uzdravením a to tím,  že i ona sepsala, jak ona samotná se dostala způsobem svého myšlení na pokraj svého života a nezbývalo jí, než vstoupit do sama sebe a přehodnotit, změnit… tím uzdravila sama sebe i svého syna a začala konečně Žít...
Poté, co jsem jí to napsala, její odpovědí mi bylo tohle:,,Nakoplo mě to k tomu, abych se o tom rozepsala víc. Sepsala jsem tu svoji výpověď rozsáhleji se vším tvým učením... je to takový postup, "jak na to" s "průkaznými" zážitky pro všechny ty, kteří si přejí jít také cestou lásky. I když jsem tam vypsala svoje soukromí, měla jsem pocit, že to mám udělat. Vím, že jsem tu sama za sebe, ale možná jsem tu i proto, abych otevřela srdce druhým skrz to, co jsem prožila. Moc bych si přála to zveřejnit pro všechny dušičky, které to potřebují.“ 
A tímto vznikla další kniha s názvem Pod ochranou Andělů, která je sestrou té mé vlastní,Tyto knihy předávájí  Živý způsob Žití.. Neb každý čte ze své vlastní knihy, jen se uslyšet a přijmout... 

 

K mé knize CESTA DOMŮ-PRAXE mohu nejpřesněji napsat jediné a to:

Cesta-domu-titulka

Touto knihou nabízím vplout po Křišťálové řece do mé dimenze...

Když jsem zemřela poprvé, vrátil se mi Život.

Když jem zemřela po druhé, vrátila jsem se sobě.

Když jem zemřela potřetí, vrátilo se mi bytí.

 

 

 

 

 

Ke knize  POD OCHRANOU ANDĚLŮ  napsla tyto svá slova její autorka:

Poa-titulni-strana
Jedná se o můj pravdivý příběh, ve kterém s pokorou, Láskou a úctou odhaluji své povětšinou dosud střežené soukromé záležitosti, které mi otočily život vzhůru nohama a nastolily nový způsob žití, ve kterém prožívám zázraky, „věci mezi nebem a zemí“ a komunikuji s anděly.Tuto svoji leckdy až mrazivou a pro mnohé jistě neuvěřitelnou výpověď jsem sepsala na žádost svých světelných průvodců pro ty, kteří si také přejí mít krásný život bez nemocí, strachů, zakořeněných bloků a bolestí. Pro ty, kteří si přejí, aby se jejich sny staly realitou, aby nalezli sami sebe a odpovědi na své otázky, aby pochopili zákonitosti Univerza, aby se uzdravili na duchu i na těle. Ačkoliv nejsem žádný privilegovaný osvícenec, k tomuto všemu jsem se během krátkého období dopracovala a tento text s mnohými příklady ze života, „důkazy“, mými pozoruhodnými prožitky, uvědoměními a zásadami je uceleným návodem, jak toho dosáhnout. Všichni máme právo na šťastný život a já z upřímnosti svého srdce doufám, že můj příběh mnohým pomůže v tom, aby nemuseli padnout tak hluboko, jako jsem padla já.
 
Před takřka třemi roky jsem bojovala na ARU o život nejen svůj, ale i svého (tehdy nenarozeného) syna, který přišel na svět akutním císařským řezem ve dvacátém šestém těhotenském týdnu se šesti sty padesáti gramy a třiceti dvěma centimetry vlivem HELLP syndromu, anémie a těžké Preeklampsie. Tohle procítěně popisované období temna bylo mé zlomené hallelujah a můj pád, který zapříčinil obrodu vzorců mého smýšlení, díky i čemuž vděčím za záchranu svého syna, který neměl takřka žádné šance na přežití." 
Pobyt na oddělení ARO byl pro mě vstupenkou do pekla, ze kterého mě a mého syna vyvedla mimořádná osoba, která nám životy nejen zachránila, ale také je od základů změnila. Dagmar Dévi, uznávanou šamanku, moji blízkou přítelkyni a duchovní učitelku, znám již pár let a za tu dobu jsem byla mnohokrát svědkem, jak za pomocí její energie pomohla spoustě lidem. Musela jsem si ale projít tmou, abych konečně spatřila to pravé světlo, které mě probudilo z temnot a ukázalo mi životní směr. 

 

Cena knih :

Každá kniha samostatně 199 Kč.

Při koupi sesterského dua (obou knih společně) bonusová  cena 349 Kč za obě.

Knihy můžete zakoupit od 21.5.2018 přímo v Energickém centru,

nebo objednat na email: energickecentrum@seznam.cz, následovně vám zašlu podklady k platbě.

Po připsání částky na účet zasílám poštou.

Poštovné + balné 70 Kč.

 

 

 

 

Ukázka z knihy Cesta domů-praxe:

Cesta-domu-zadek

Stáni si zde

 

 

Ukázka z knihy Pod ochranou andělů:

Poa-zadek

Stáhni si zde

 

Velké poděkování patří našemu skvělému panu nakladatelovi Šimonu Ryšavému, který naše knihy vydával celým svým srdcem...

Predavani-knih-adriana-a-pan-rysavy

www.rysavy.cz

smile

Z celého srdce Děkujeme

 

 

 Adri

 

 

Přeji všem krásné pohádkové čtení...

Dagmar Daggy Dévi

Daggy

 

 

 

Reference ke knihám:

 

22.5.2018 Martina S.

Dagmar, děkuji.

Pustila jsem se do čtení a nemohla se utrhnout - víří toho ve mě tolik co mi docvaklo.... chtěla jsem Vám to napsat, ale ono je fakt, že to není třeba, protože to nejspíš víte a hlavně je to především pro mě. V pátek jsem dostala Adriany knížku a když vidím, co se děje tou opravdu poctivou denní prací - i když mi to samozřejmě každou chvíli ještě ujíždí, tak si říkám, na co jsem si to celé roky hrála... asi na pyšnou princeznu (mimochodem dnes jsem ji pouštěla dětem - dobrá "náhoda")... a je mi děsně do breku z toho, co jsem si s prominutím "nakydala" na manžela a naše děti... mám toho bláta v sobě hromadu a nejvíc mě děsí, jak někdy ujedu a odnesou to děti... tak ten nejmenší mě vrací zpět na správnou cestu.

Děkuji za to čištění pro něj - pomáhá nám oběma.

Jednou bych Vás ráda poznala osobně - mám pocit, že všech knih co mám (jsem knihomol....) jsou "nej" právě ta Vaše a Adriany, opravdu.

Martina

 

 

Referenci ke knihám můžete vepsat zde...Děkujeme

Test

shdfbhtrsh