Čištění prostor

 

Čistění a harmonizace prostorů - domů, bytů, kanceláří, pokojů...odstranění starých negativních energických stop, které vám můžou způsobovat zdravotní potíže, strachy,stísněnost,neklid, bolest...

Cítíte nervozitu a nevysvětlitelný strach v určitých částech svého domu, bytu...a možná i vidíte stíny, jakoby jste nebyli sami?

Slyšíte kroky a různé zvuky i když tam s Vámi nikdo není?

Stává se Vám, jakoby do Vás někdo vstoupil a Vy nejste sami sebou...?

Jsou různé projevy ,,uvízlých"  energických stop z minulosti blízké i daleké, které Vám můžou velmi znepříjemňovat život.

Vše je možné odstranit a zharmonizovat...neobávejte se a obraťte se na mne, ráda Vám s tímto pomůžu.

 

jeden objekt na dálku.........1000 Kč ( po domluvě a připsání částky na účet)

Blíže k objasnění čištění prostor:

Dnes při požádání mě o čištění prostor jednoho domu...se ke mne již po několikáté dostala informace, ohledně některých praktik, které jsou zde nabízeny, že čistí prostory...a že čištění vydrží napořád...Pyramidální energií.

Pokusím se co nejvýstižněji a nejjednodušeji vysvětlit tuto mylnost, která je zde předávána po mnohá, bohužel již staletí...se záměrem držet lidstvo ve slepé uličce.

,,Bohu“ dík, dnes již zde máme zcela jiný energický potenciál,který vede k uvědoměním si mylností, které do lidí byly vkládány...

Vše je úplně jinak, než nás učili...stačí jen otevřít oči...a své poznání odžít na sám sobě.

Tak tedy o dvou polaritách:

1) Pyramidální energie, jsou opačný tok energie, který tuto planetu držl v  levotočivé monádě.

Tedy mínusu-nejznáměji zde vyjádřeno jako  jin, zimy, zla, nebo chcete-li i entit přicházejícich z venčí, manipulačního ovládání, držení v minulosti...a sahá, až do dob z Egypta, který tuto mylnost hojně vytvářel.

Její podstatou je, vesmír ovládá nás.  Tedy trojúhelník špičkou nahoru. Já uzavřený v něčem. Mysl ovládá mne, jsem bez-smíru. Makrokosmos ovládá mikrokosmos. Vesmírná energie ztažena vrcholem pyramidy do ní a jejich prostor, že uzdravuje a léčí...?

 Kdepak, zde jde jen o zesílený přísun energie z venčí. Jaké? To záleží na každém jednotlivě, jakou si sám k sobě vpustí...Dá se to také vyjádřit takto: Tímto se žije jin-jang, rozpolcenost.

Reakce nevědomé, jsou, počasí blázní...zimy už nejsou tím čím bývali...co nám to z toho vrchu posílají...to on za to může, on mi to způsobil..

2)Láskyplný tok energie, je energie pravotočivé monády, tedy plusu- nejznáměji zde jako jang, teplo, který čistí můj vlastní prostor a tím i vše kolem mne, pochází ze mne samotného . A v této dimenzionalitě, se již planeta nachází. Lidé to velmi intenzivně pociťují...

Jeden příklad za všechny: Při lékařské péči, kdy jde člověk k lékaři s nemocí a on jim řekne, že vše je v pořádku, že nic nenašel...Jaktože nic není!  Vždyť já jsem nemocný! ( Ano člověk je ne-mocný, nemá moc nad ,,svou“ myslí,  nad makrokosmem, v tom  podstata všeho)

Tedy trojúhelník špičkou dolů. Já otevřený v ničem. Žiji tady a teď v přijetí v radosti.  Myšlenky ovládám já. Ze srdce vše vychází...otevřu-li své srdce sám sobě, otvírám se čistému prostoru.Tedy má energie je tím ve-smírem. Mikrokosmos je makrokosmem. Já jsem tou tečkou, která brnká na všechny nitky.  Vše je mnou. A též se to dá vyjádřit i jinak a to tak, že vstupuji do svého jang, přijetím svého jinu.

Počasí, je vyjádřením lidské energie. Tím, že je zde již hodně otevřených srdcí, zimy mizí. Je zde teplo, díky skutečné Lásce v nás..odtud globální oteplování...

Takto nejjednodušeji vysvětleno...pro možnost pochopení...pokud zůstáváme na povrchu hloubky, kterou to vyjadřuje.

Ti, kteří jdou vědomou cestou, sebepoznáním, jistě vnímají, že čím víc jsem si odpustil, tím se mi žije lehčeji a tím je i prostor kolem mne klidnější, čistější, teplejší...konejšivější. Tím více se stávám sám sebou, nedovolím druhým se mnou manipulovat.

A je možné se dostat do skutečného stavu štěstí, ne jen chvilkové radosti,chvilkového potěšení z věcí, které vyprchá. Štěstí  je stav za hranicí mysli, v tom je zdraví. V nic.

 Pouhý  Neutrál. Pokud nezačnu zase nějak tou svojí šajtrpákou (myslí) řadit, sobě dávat zase nějaké kvalty (a odtud, bych zase mohla začít vysvětlovat kvantové energie,které jsou zde také mylně vysvětlovány...kvantum je prostě kvantum...a tím je řečeno jasně vše), tak  to vydrží napořád.

Blíže k mému čištění prostor:

Čistím - li klientům prostor, ať už při čištící terapii člověka samotného dálkově, či osobně. Nebo jeho domu,pozemku, žviřete...beru si vždy toho daného, to dané, přímo do sebe, do své portálové energie. Do prosotru nic, který maže energické stopy, umělé programy, mysl...ne-moci.

Vše potřebné mám u sebe a můžu kdykoliv čistit.

Jak dlouho vyčištěný prostor vydrží je odvislé od člověka samotného, jak umí pracovat se svou energií...tedy jak dlouho si vyčištění umí udržet.

Při čištění domů a pozemnků, všechny energie kterými je pozemek zatížen do dne čištění (,,duchové“ , staré energické stopy,zatížení míst třeba i po staletí válkami, atd.) jsou vymazány. Co se do nich vnese po sléze lidmi, kteří v tom domě žijí, tím co v domech uchovávají, návštěvami, které tam přichází, tím co žijí...tam je opět časem vneseno nějaké zatížení...a za čas, pokud si to dovolí, je třeba opět vyčistit.

Za člověka samotného to nikdo a nic neudělá. Před sám sebou nikdo neuteče, není kam, není jak.

Prapodstata je jediná...čistě bílá...

Tedy ne jin-jang, ale zcelení se zcela v bílou, Čistou Bezpodmínečnou Lásku,nejznáměji zde je to vyjádřeno  jako pátý element, nebo úplně jednoduše, jako TO...To vytváří čisto.

autor článku: Dagmar Dévi

16.1.2020

www.energickecentrum.cz

šíření tohoto článku je možné jen s autorstvím a odkazem na web

Test

shdfbhtrsh