Havajská masáž Lomi Lomi

LOMI LOMI („milující ruce“)
(vše  má přenesený překlad, většinou nelze jednoduše přeložit)

Jiný volný překlad:
„Ho´omoe wai kahi ke kao´o“ - „společně cestujme stejně tak, jak voda plyne jedním směrem"                                                                                                           Tento překlad dokonale vystihuje havajskou masáž.

Aloha…(havajský pozdrav, volně přeloženo „V současnosti dechu života“)

Havajská masáž 

Havajská masáž se právem považuje za perlu mezi masážemi.

Umí, stejně jako perla, očarovat luxusem, výjimečností a originalitou.. 

Spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. 

Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient má tímto možnost odpoutat se od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla - stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, podporuje přirozenou detoxikaci těla, uvolňuje klouby, odstraňuje bolesti a spasmus svalů, ale také rozvíjí psychické a duchovní roviny.

Nemoc a bolest je stav napětí, který vede ke špatnému toku energie. Nejde jen o to, abychom odstranili symptomy nemoci, ale naopak vidíme člověka jako celek – fyzicky, duševně, emocionálně.

Tato ojedinělá metoda je odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech jako rituální masáž. Našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. 

Svým rytmickým a energickým potenciálem vyvolávají vysoký relaxační účinek. Charakteristická aromaterapie navíc umocňuje pocit klidu, pohody, štěstí a odpočinku. Masér nepoužívá jen prsty a dlaně, ale především celé předloktí s využitím vlastní váhy a plynulých pohybů celého těla. To poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje bolestivá kloubní spojení a napomáhá maximální detoxikaci Vašeho organismu.

 

Test

shdfbhtrsh