Bohužel,nedoporučuji

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Bohužel,nedoporučuji
odpovědí: 2, poslední: 14. 8. 2017, nejnovější přispěvatel: Arché
Martina Partlová z IP 94.113.173.*** | 15.7.2017 13:21

Dobrý den,

je mi velmi líto že se s Vámi budu muset podělit o tuto nepříjemnou zaležitost.

U paní Dagmar D. jsem byla nedávno na masaži spojené s čokoladovým zabalem.Z prvu masírovala pěkně teplým olejem,takže vše bylo velmi příjemné,jenže to se během následujících  minut změnilo.Olej na mém těle začal chládnout a mně začalo být chladno,čímž se vám celá masáž znepříjemní.Místo toho aby přidala trochu teplého nebo začala rychleji masírovat,nic. Nevím jestli byla paní Dagmar už unavená nebo jestli toto je její klasický maserský postup ale masírovala natolik pomalu že jej nedokazala nijak zahřat a mě se začala objevovat husí kůže.Dále používala celou masáž jeden tah a to hlazení.Jednou za masáš udělala jeden příjemný tah s prstíkama kdy jsem si řekla,ano ten je super,a sotva jsem se uvolnila šup a opět hlazení.Musím říct že jsem byla na mnoha masážích,ale tak strohou masáž jsem ještě nezažila.

Další ,a pro mně větší problém byl, že koupelnu má paní mimo masérskou místnost,to znamená že musíte vyjít do čekárny dalších klientek a musíte přes ně do koupelny a poté opět zpět,kdy se na Vás všichni dívají,že je zdržujete a jestli by jste si náhodou nemohla pohnout.Nemluvě o tom že musíte jít po ne zcela čistém koberci bosky.Toto si myslím že není zcela profesionálně navrhlé maserské studio natoč ´´centrum,, jak se nazývají.

Je mil líto,nerada píši záporné recenze ,ale chtěla bych aby toto věděly další ženy, které tak jako já po dlouhé době našetří penízky aby si udělaly radost a po tom dopadnou tak,že si vyčitají že tam vůbec chodily. 

Takže mé shrutí 1. návštevy tohoto centra .Poprvé a naposled.Opravu nedoporučuji.

D.Dévi z IP 94.113.246.*** | 16.7.2017 08:42
Dobrý den, čokoládová masáž je jemná hladivá masáž s pomalými tahy po celém těle. Olej s čokoládou se nanáší na začátku masáže, pokud by jsme stále přidávali stékal by i s čokoládou z klienta dolů...Děkuji Dévi
Arché z IP 88.103.113.*** | 14.8.2017 11:39
Jsou to takřka přesně dva roky, co jsem se od Dášky nechala zasvětit do I. stupně Šambaly  a uvedla své bytí na cestu Světla a Lásky. Od té doby jsem prošla mnohými vnitřními změnami, ujasnila si životní cíle, změnila postoj nejen vůči druhým, ale i sobě, navrátila jsem se k přírodě, vidím krásy světa a pulsuje mnou hřejivý mír a láska.
Včera jsem dosáhla posledního stupně zasvěcení a i tady Ti chci, Dáško, za vše z celého srdce poděkovat. Díky Tobě se mi změnil celý život, jsem Ti vděčná za mnohé i za tvé cenné rady, které jsou pro mě nad zlato. Jak jsi mi napsala: "Vše je cesta, vývoj, trpělivost." Jsem ráda, že jsi mě na tu cestu navedla, a i když se mám ještě hodně co učit, těším se na ten vývoj a půjdu mu mileráda s trpělivostí vstříc.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Komentář:
[*22*] [*20*] [*8*] [*16*] [*24*] [*19*] [*17*] [*15*] [*2*] [*11*] [*3*] [*6*] [*18*] [*9*] [*1*] [*4*] [*13*] [*5*] [*28*] [*23*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct 

Test

shdfbhtrsh