Rozvinutí intuice

Rozvinutí intuice
odpovědí: 0, poslední: 14. 8. 2017, nejnovější přispěvatel: Arché
Arché z IP 88.103.113.*** | 14.8.2017 13:20

Zasvěcení do Šambaly s sebou přináší mnohé změny a také "neuvěřitelné zážitky". Jedním z nich je rozvinutí intuice - našeho třetího oka a schopnost naslouchání těch nejnitěrnějších pocitů. Každý mám svého strážného anděla a Šambala nám pomáhá s ním komunikovat a slyšet jeho rady.

Mám více zážitků, ale ráda se podělím aspoň s jedním z nich. Jednou v noci jsem zprudka otevřela oči, srdce mi bušilo na poplach, a i když rozum nechápal, co se to děje, mé srdce na mě křičelo, abych okamžitě vstala z postele a vyběhla z pokoje ke schodům. Už jsem uměla naslouchat znamením, takže jsem tak učinila a se slzami v očích tak tak přiběhla ke schodům, na kterých jsem vlivem únavy zapomněla zavřít branku a chytila svého tehdy rok a půl starého syna, který přelezl potichu ven z postýlky a zamířil si na noční výpravu do přízemí. Byla tma a on byl ještě maličký. Neuměl sám chodit ze schodů. Kdybych ho zavčas nezachytila, nechci ani pomyslet na to, co by se stalo. Děkovala jsem svému andělu strážnému, že mě probudil, a že jsem ho dokázala slyšet.

A to díky tobě, Dáši smileNový komentář

Téma:
Jméno:
Komentář:
[*22*] [*20*] [*8*] [*16*] [*24*] [*19*] [*17*] [*15*] [*2*] [*11*] [*3*] [*6*] [*18*] [*9*] [*1*] [*4*] [*13*] [*5*] [*28*] [*23*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a devět 

Test

shdfbhtrsh