Vítám Vás v Energickém centru,

 které se zabývá bytostí jako celkem. Centrum je prostorným a vzdušným místem s dostatečným přístupem denního světla a slunce.                          

 

Starat se o Vás bude s láskou a úctou  Dévi, která se masážemi a seberozvojem zabývá již několik let a dává tuto službu lidem celým svým srdcem. 

 

 Najdete zde odpočinek, relaxaci, uvolnění, léčivý dotek pro tělo i duši.

 

Zabývám se HAVAJSKÝMI A CELOSTNÍMI MASÁŽEMI, REGENERAČNÍMI KŮRAMI, SWASTHYÍ A LÉČEBNÝMÍ MEDITAČNÍMI TERAPIEMI.

 

Dárkové poukazy přímo v Energickém centru, nebo on-line.

    

 

   

Centrum je vybaveno smilerelaxačními poduškami, na kterých má každý klient možnost před i po masáži pobýt jakoukoliv dobu a v klidu, tiše relaxovat, rozjímat či jenom tak lenošit, uvolnit svou mysl při hudbě, vůni, čaji, uklidňující, uzdravující energii, která je v centru pro každého přítomna…

Název Energické centrum jsem zvolila proto, že jest centrem mé energie, je mnou...

 V centru se též nachází ,,samoobslužná smileminičajovna", kde máte možnost posedět a popíjet zdarma (nebo chcete-li za dobrovolný příspěvek) čaj z naší nabídky. Čajovna je vybavena původní čajovou keramikou YiXing. Keramika YiXing - Isingská keramika je první keramikou, jež se používala k přípravě čaje. Poprvé byla vyrobena na přelomu 15. a 16. století ve městě Yi-Xing v provincii Ťiang-su v Číně. Isingské konvičky mají pro milovníka čaje řadu neocenitelných předností: neovlivňují kvalitu vody ani jemnou chuť čaje, umocňují jeho vůni, udržují čaj déle horký, než porcelán. Tají v sobě barvu, vůni a chuť čaje. Svým tvarem a vlastnostmi se ztotožňují s duší čaje.

 

 

HO´OMOE WAI KAHI KE KAO´O - SPOLEČNĚ CESTUJEME TAK, JAK VODA JEDNÍM SMĚREM...

 

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Test

shdfbhtrsh