Knihy v prodeji od 12.5.2018

Ke  dni 29.5.2018 se prodala 100 kniha!

Děkujeme smile

 

 

 

Ke knihám blíže:

 

Kniha Cesta domů-praxe je mou 11 letou výpovědí od prožitku malé smrti v r. 2006, kdy jsem při operaci s nádory na děloze přímo slovy primáře ,,utekla hrobníkovi z lopaty“… S navrácením mne zpět do mého těla (i přesto, že jsem se již nechtěla vrátit, po cca 8 pozemských hodinách mimo tělo bylo dáno jinak a byla jsem ,,šoupnuta“ nekompromisně zpět!), s navrácením v mé prapůvodní hladině delta a následovným otevřením mých spících očí a tím jsem se odpoutávala z umělých vzorců myšlení uložených v podvědomí... nastolením absolutní změny mého Žití, kdy mne již vedlo jen mé srdce, nebo chcete-li vyšší Já,nebo lze to vyjádřit ještě i jinými slovy a to: Kdy mne již vedli čistě nanebevzatí průvodci, na které jsem zůstala napojena, až po navrácení se do svého bytí zcela. Jednoduše řečeno, spustil se můj vlastní cleaner a tím započato i ukončeno VŠE. 
Za tu dobu se odehrálo pár krásných věcí a jednou z nich je to, že jsem poděkovala  jedné osobě za to, že moc pomohla svou výpovědí lidem, kteří za mnou přichází pro pomoc se svým uzdravením a to tím,  že i ona sepsala, jak ona samotná se dostala způsobem svého myšlení na pokraj svého života a nezbývalo jí, než vstoupit do sama sebe a přehodnotit, změnit… tím uzdravila sama sebe i svého syna a začala konečně Žít...
Poté, co jsem jí to napsala, její odpovědí mi bylo tohle:,,Nakoplo mě to k tomu, abych se o tom rozepsala víc. Sepsala jsem tu svoji výpověď rozsáhleji se vším tvým učením... je to takový postup, "jak na to" s "průkaznými" zážitky pro všechny ty, kteří si přejí jít také cestou lásky. I když jsem tam vypsala svoje soukromí, měla jsem pocit, že to mám udělat. Vím, že jsem tu sama za sebe, ale možná jsem tu i proto, abych otevřela srdce druhým skrz to, co jsem prožila. Moc bych si přála to zveřejnit pro všechny dušičky, které to potřebují.“ 
A tímto vznikla další kniha s názvem Pod ochranou Andělů, která je sestrou té mé vlastní,Tyto knihy předávájí  Živý způsob Žití.. Neb každý čte ze své vlastní knihy, jen se uslyšet a přijmout... 

 

K mé knize CESTA DOMŮ-PRAXE mohu nejpřesněji napsat jediné a to:

Cesta-domu-titulka

Touto knihou nabízím vplout po Křišťálové řece do mé dimenze...

Když jsem zemřela poprvé, vrátil se mi Život.

Když jem zemřela po druhé, vrátila jsem se sobě.

Když jem zemřela potřetí, vrátilo se mi bytí.

 

 

      Ke knize TRANSFORMAČNÍ PRŮVODCE MYSLI

Tpm-titulka-jen-predni-strana

Tuto knihu jsem napsala pro pomoc těm, kteří své mylné vzorce v sobě neumí rozeznat a způsobují si nimi ne-moci.

  Pro ty, kteří chtějí být ve svém Žití zdraví a Žít spokojené životy v harmonii.

  

   

 

 

 

 

Ke knize  POD OCHRANOU ANDĚLŮ  napsla tyto svá slova její autorka:

Poa-titulni-strana
Jedná se o můj pravdivý příběh, ve kterém s pokorou, Láskou a úctou odhaluji své povětšinou dosud střežené soukromé záležitosti, které mi otočily život vzhůru nohama a nastolily nový způsob žití, ve kterém prožívám zázraky, „věci mezi nebem a zemí“ a komunikuji s anděly.Tuto svoji leckdy až mrazivou a pro mnohé jistě neuvěřitelnou výpověď jsem sepsala na žádost svých světelných průvodců pro ty, kteří si také přejí mít krásný život bez nemocí, strachů, zakořeněných bloků a bolestí. Pro ty, kteří si přejí, aby se jejich sny staly realitou, aby nalezli sami sebe a odpovědi na své otázky, aby pochopili zákonitosti Univerza, aby se uzdravili na duchu i na těle. Ačkoliv nejsem žádný privilegovaný osvícenec, k tomuto všemu jsem se během krátkého období dopracovala a tento text s mnohými příklady ze života, „důkazy“, mými pozoruhodnými prožitky, uvědoměními a zásadami je uceleným návodem, jak toho dosáhnout. Všichni máme právo na šťastný život a já z upřímnosti svého srdce doufám, že můj příběh mnohým pomůže v tom, aby nemuseli padnout tak hluboko, jako jsem padla já.
 
Před takřka třemi roky jsem bojovala na ARU o život nejen svůj, ale i svého (tehdy nenarozeného) syna, který přišel na svět akutním císařským řezem ve dvacátém šestém těhotenském týdnu se šesti sty padesáti gramy a třiceti dvěma centimetry vlivem HELLP syndromu, anémie a těžké Preeklampsie. Tohle procítěně popisované období temna bylo mé zlomené hallelujah a můj pád, který zapříčinil obrodu vzorců mého smýšlení, díky i čemuž vděčím za záchranu svého syna, který neměl takřka žádné šance na přežití." 

Pobyt na oddělení ARO byl pro mě vstupenkou do pekla, ze kterého mě a mého syna vyvedla mimořádná osoba, která nám životy nejen zachránila, ale také je od základů změnila. Dagmar Dévi, uznávanou šamanku, moji blízkou přítelkyni a duchovní učitelku, znám již pár let a za tu dobu jsem byla mnohokrát svědkem, jak za pomocí její energie pomohla spoustě lidem. Musela jsem si ale projít tmou, abych konečně spatřila to pravé světlo, které mě probudilo z temnot a ukázalo mi životní směr. 

 

Cena knih :

  • Cesta domů - praxe      199 Kč
  • Pod ochranou andělů   199 Kč
  • Transformační průvodce mysli 179 Kč
  • Při zakoupení všech třech knih dohromady bonusová cena 549 Kč

Knihy můžete zakoupit od 21.5.2018:

 

 

 

Ukázka z knihy Cesta domů-praxe:

Cesta-domu-zadek

Stáni si zde

 

 

Ukázka z knihy Transformační průvodce mysli

Lenovo_a1000_img_20180825_121302

Stáhni zde 

 

 

Ukázka z knihy Pod ochranou andělů:

Poa-zadek

Stáhni si zde

 

 

 

 

Velké poděkování patří našemu skvělému panu nakladatelovi Šimonu Ryšavému, který naše knihy vydávala svým srdcem...

 

www.rysavy.cz

smile

 

Z celého srdce Děkujeme

 

Přeji všem krásné pohádkové čtení

Dagmar Daggy Dévi

 

 

 

 

 

 

Pokud nám napíšete reference ke knihám i na Databázi knih,Děkujeme...

pomůžete nám tím, aby se knihy dostali k co nejvíce lidem...

Odkazy na databázi:

Cesta domů-praxe

Transformační průvodce mysli

Pod ochranou andělů

 

 

 

 

Reference ke knihám:

 

22.5.2018 Martina Stárková  (K Cestě domů-praxe...dále jen CD-P)

Dagmar, děkuji.

Pustila jsem se do čtení a nemohla se utrhnout - víří toho ve mě tolik co mi docvaklo.... chtěla jsem Vám to napsat, ale ono je fakt, že to není třeba, protože to nejspíš víte a hlavně je to především pro mě. V pátek jsem dostala Adriany knížku a když vidím, co se děje tou opravdu poctivou denní prací - i když mi to samozřejmě každou chvíli ještě ujíždí, tak si říkám, na co jsem si to celé roky hrála... asi na pyšnou princeznu (mimochodem dnes jsem ji pouštěla dětem - dobrá "náhoda")... a je mi děsně do breku z toho, co jsem si s prominutím "nakydala" na manžela a naše děti... mám toho bláta v sobě hromadu a nejvíc mě děsí, jak někdy ujedu a odnesou to děti... tak ten nejmenší mě vrací zpět na správnou cestu.

Děkuji za to čištění pro něj - pomáhá nám oběma.

Jednou bych Vás ráda poznala osobně - mám pocit, že všech knih co mám (jsem knihomol....) jsou "nej" právě ta Vaše a Adriany, opravdu.

Martina

 

17.5.2018 Vítězslava Michálková  (K Pod ochranou andělů...dále jen POA)

"Pod ochranou andělů"  tuto knihu jsem četla s velkým očekávánim a nemýlila jsem se. Dovedu ji popsat jen několika slovy -pravdivá,osvobozujici,láskyplná Otevřela mi oči a doufam,že se dostane k těm pravým lidem a svět bude o něco hezči Velice ji doporučuji,snad otevře oci i vám  

 

 

20.5.2018  Ivana Valentýna Muchová (POA)

Nádherná kniha plná naděje. Budu se k ni v budoucnu vracet..
Autorka je úžasná,milujici,pokorná žena. Bylo mi potěšenim a radostí ji poznat. Opravdu vic takových lidí a bude na světě lépe.
Děkuji Adri 

 

24.5.2018 TinaStar (CD-P)

Podivuhodný příběh a osobitá výpověď - nemohla jsem se od čtení odtrhnout, mezi řádky jsem si nacházela "to své". Velmi inspirativní příběh, který vřele doporučuji.

 

24.5.2018 TinaStar (POA)

Když jde o dítě, život se otočí vzhůru nohama, když jde o jeho zdraví, vystřelí nás to do jiného vesmíru - a pak už je jen na nás, kterou cestou se vydáme. Tato kniha není další teorie jak se něco naučit, toto je ukázka, jak prakticky vše žít. Vřele doporučuji, řadím ji mezi jednu ze svých nej, opravdu hodně mě oslovila.

 

26.5.2018 Monika Synková (POA)

Drahý Anděli díky za nádherné čtení! Zase mě na mé cestě posunulo o kus dál.

Bylo to opravdu fascinující čtení! Děkuji za další krok vpřed ve svém životě.

 

29.5.2018 Alice Rejmanová (POA)

Právě jsem dočetla vaši knihu, při jeji četbě jsem si procházela čistěnim na fyzické i psychické úrovni a to důkladně . Děkuji

 

 4.6.2018 Iva Nováková (POA)

Nádherně napsaná kniha. Těžko se mi hledají slova, která by vyjádřila co všechno se ve mě odehrávalo při čtení.... Nejvíc jsem cítila sílu,pokoru a lásku autorky. Klobouk dolů, jste úžasná. Ať Vás i Adámka ochraňují andělé

 

28.6.2018 Iva Tatarkovičová(CD-P + POA)

Dobrý večer, Daggy. Vaše knížky před pár dny v pořádku dorazily. Děkuji vám i Adrianě za vaše slova i příběhy. Mějte se krásně Iva T.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Další knihy Adriany Michálkové :

vše blíže ke knihám FB:

https://www.facebook.com/Adriana.Michalkova.spisovatelka/

 

Sedmé nebe - 1.díl ságy

Co když je svět, ve kterém žijeme úplně jiný?

První díl ságy se přes noc v nakladatelství zařadil mezi BESTSELLERY a vitězí na první příčce v kategorii Romány

 

Očistec - 2.díl

Druhý díl andělské ságy Sedmé nebe s sebou přináší  zpřelámané emoce,drama,napětí a plno hořkých zvratů, které vás nenechají vydechnout. Nebe hoří a padá dolů ,,Je lehké milovat světlo. Ukaž mi svoji temnotu"

Inferno - 3. díl

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice.

Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest?

Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy?

 „Slunce je také samo a stále svítí.“ „Nemůžu slíbit Slunci, že bude následováno Měsícem. Nemůžu zaručit Měsíci, že za ním Slunce půjde, a přesto se ti dva na obloze čas od času potkávají.“ 

Soudný den - 4.díl

Obalka-soudny-den

Soudný den se blíží v tónech neodvratitelného zlomeného hallelujah.

Čas, který Elaine má, je jen vypůjčený. Musí ho vrátit a mnoho jí ho nezbývá. Zvládne dokončit své poslání? Má Zatracený naději na záchranu, nebo ho jeho tragický úděl teprve čeká? Padne více obětí ve jménu spásy světů? Co hrozí Elaine, pokud se její osobnost nepropojí s duší? Bude jedna souzena v nebi a druhá v pekle? Jaký byl skutečný Ellienin záměr? Ztratí Kassiel vše, pro co devatenáct let bojoval a v co pevně doufal a věřil? Odejdou legendy i se svými hrdiny? 

objednávky andělské ságy přímo u spisovatelky Adriany

Adriana.Michalkova@centrum.cz a na jejím FB

Referenci ke knihám můžete vepsat níže...Děkujeme

z IP 82.99.162.*** | 28.6.2018 09:24
POA je hodně zajímavá kniha, četla se dobře, protože je vyprávěná bez příkras a přímočaře. Životní pouť autorky je opravdu "šílená" ale díky její víře a touze vše zvládla a prošla skvěle, za to jí patří velká poklona. Zvolená cesta Šambaly a její ochránce "D" jsou to nejlepší, co ji mohlo potkat.
Autorce i malému přeji ať jejich další cesta životem je rozhodně klidnější než to, co bylo popsáno v knize.
z IP 85.163.21.*** | 6.7.2018 22:44
Obe knihy jsou skvele, protoze jsou psany z vlastnich, pravdivych zkusenosti. Vrele doporucuji vsem, kteri se chteji dozvedet vic informaci o sobe. Zlepsit svuj dosavadni zivot, zdravi, praci, vztahy. Je radost to cist a je jeste vetsi radost to zit. Dekuji Daggy a Adrianě za otevrenost a sepsani. R

Test

shdfbhtrsh