Havajská Lomi Lomi lávovými kameny

 

 

 

 

 

 

Nepřijímám nové klienty na procedurovou swasthyi, jen svou stávající klientelu, nové klienty jen  přes svou stávající klientelu

 

Jedna z nejluxusnějších a nejúčinnějších masáží
 

 

Vychází ze znalostí a vědění starých mnoho tisíc let. S použitím harmonie masážních technik a horkých kamenů dochází k hluboké relaxaci, což činí z tohoto druhu masáže opravdový požitek. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř. Pomáhá též s léčbou revmatismu, křečí, stresu, nespavosti, bolestí hlavy a lymfatického oběhu.

Důležitou složkou jsou kameny. Jde o kameny vzniklé z vulkánové činnosti, obsahující minerální a chemické prvky vzniklé za vysokých teplot, tudíž mají vysoké relaxační účinky. Těžké čedičové černé lávové kameny jsou protkány minerálními žilkami v základní barevné variaci od tmavě šedé do černé.

Složení kamenů je velice důležité pro jejich použití, zda pro horkou nebo studenou terapii. Množství akumulovaného tepla závisí na jejich velikosti a kvalitě. Kameny se nahřívají ve vodní lázni na 38-40 °C.

Technika masáže je samozřejmě též důležitá. Jde převážně o relaxační metodu vycházející z čínského učení o energetických drahách v lidském těle – meridiánů. Využíváme neurodistenzivní masáž a světové techniky (havajské, shiatzu, sportovní). Masírování horkými kameny je šetrnější než klasická masáž.

Masáž se provádí nahřátými kameny, kdy jejich tlak umožňuje teplu proniknout hlouběji do svalů či kloubu. Je zcela normální, že se okolní tkáň vystavená teplu může nápadně zbarvit, což je způsobeno zvýšeným krevním průtokem. Lokálně je zvýšený kapilární tlak a krev opouští své stabilní místo, zvyšuje se počet červených a bílých krvinek a každý jeden stupeň zvýšené vnitřní teploty zvyšuje metabolismus o 10-15 %.

Široké působení kamenů na tělo pomáhá v léčbě slabé kondice, detoxikace, zvyšuje mikrocirkulaci a tím přívod kyslíku pro zvýšení buněčného metabolismu. Stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, přispívá ke zmírnění spasmů ve svalech. Teplo reguluje trávení, zrychluje metabolismus, pomáhá v premenstruačním syndromu, odstraňuje též bolesti krku, zad a otevírá kožní póry. Hlavním účelem celé masáže je hluboké uvolnění, odbourání stresu.

Tato exotická masáž léčí:

- záněty kloubů a kostí
- uleví svalovému napětí
- zmírňuje svalovou křeč
- podporuje rychlejší hojení namožených či natažených
   svalů
- přináší psychickou úlevu při stresu, úzkosti, neklidu
- umožňuje hlubší a lehčí dýchání
- zvyšuje srdeční činnost, roztažení cév a kapilár
- zvyšuje imunituí
- pomáhá při léčbě nervového systému

Kontraindikace (nutná konzultace s lékařem)

diabetes, neuropatie
- operace, kde byly zrušeny nervové dráhy
- těhotenství
- kardiovaskulární a kardiocirkulární problémy
- tuberkulóza
- nádorové onemocnění
- zánět žil, krvácení, křečové žíly
- epilepsie
- onemocnění pokožky
- jakékoliv onemocnění pro které je teplo nebezpečné

ZÁDA + ŠÍJE.....................................................30 min............450 Kč

ZADNÍ ČÁST TĚLA - nohy,záda,šíje.......................50 min.........650 Kč

CELKOVÁ - zadní část  + ruce a nohy zepředu........70 min.........800 Kč

Test

shdfbhtrsh