Exkluzivní Čokoládová masáž

Patří k top masážím!

 

Je královnou mezi zkrášlujícími procedurami! Čokoládové procedury jsou exklusivní tělové kúry, které působí na všechny smysly těla.

Je jedna z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží.

Horká čokoládová masáž je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme, čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Začínáme relaxační masáží olejem a následuje masáž těla horkou čokoládou, nakonec si užijete relaxaci v zábalu z pravé čokolády. Sen pro všechny milovníky delikátních chutí a vůní.

Nejenže bude dokonale postaráno o tělo, ale vůně čokolády naladí příjemně a sladce i duši - a to přece stojí za to.

Čokoláda je od věku věků oblíbená nejen pro svou chuť, ale také pro své blahodárné účinky.

V příjemně tající  teplé čokoládě se rozpustí stres i špatná nálada. Nejprve vám čokoláda oživí vaši pokožku, poté prohřeje každý centimetr vašeho těla a na závěr budete do čokolády zabaleni od hlavy až k patě. Splněný sen pro všechny milovníky čokolády.

Masáž je vhodná pro ženy i muže.

V příjemném prostředí nabízím ČOKOLÁDOVOU MASÁŽ SE ZÁBALEM .

100% ČOKOLÁDAZADNÍ ČÁST TĚLA + ZÁBAL, SPRCHA........................................45 min.............500 Kč

CELKOVÁ: TĚLO ZEPŘEDU I ZEZADU + ZÁBAL, SPRCHA...............70 min.............800 Kč

Test

shdfbhtrsh