Aromaterapie

Aroma masáž řadíme ji mezi nejstarší masážní techniky. Využívá sílu darů přírody. 

 Aroma masáž je vysoce relaxační procedura. Přináse Vám uvolnění od následků dlouhodobého pracovního zatížení, stresu i možnost řešení dalších Vašich obtíží přírodní cestou. Aromaterapeutická masáž je exkluzivní terapie, při které se necháváte hýčkat a éterické přírodní ojeje Vám provoní každičký kousek Vaševo těla. Tak si můžete vychutnat  požitek z masáže a užít si kombinaci blahodárného dotyku s příjemnými vůněmi a zároveň se dokonale fyzicky i psychicky uvolnit.

 

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž patří mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů, účinně však tato masáž působí na vaše smysly.Aromamasáž je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Tato ošetření jsou vždy šitá na míru klienta. Aromaterapie má  relaxační efekt masáže spojený  s dobrými vlivy esenciálních olejů a navodí pocit životní pohody pro celé tělo, mysl a duši.

 Silicové, neboli éterické oleje, se skládají z malých molekul, které se snadno rozpouštějí v nosných olejích. Silicové oleje jsou vonné, koncentrované výtažky z rostlin a používáme je při aromamasáži pro jejich jedinečné vlastnosti.

Vybrané éterické oleje, ředěné v přírodním, rostlinném, nosném oleji, vytvářejí voňavou kompozici. Ta během aromamasáže proniká všemi vrstvami kůže a působí, tak na vaše tělo, pomáhá nejen odstranit fyzické potíže, ale také ovlivňuje psychickou rovnováhu. Aromamasáž je celkově hluboce relaxační, posilující a zároveň osvěžující. Tím se zajistí uvolnění ztuhlých svalů v těle, uvolnění energetickýchbloků, které brání správné cirkulaci energie  a také uvolní psychickou rovinu.

Účinky Aromaterapeutické masáže

Aromaterapeutická masáž  vyvolává hlubší dýchání, větší rozšíření krevních cév a kapilár, podporuje, tak krevní oběh a napomáhá lepšímu okysličování krve. Zvýšený krevní oběh znamená také účinnější rozvod živných látek v těle a můžeme tak masáží pomoci zmírnit řadu zdravotních problémů, jako jsou bolesti  hlavy, zažívacích potíží atd.

Masáž působí příznivě na kůži, odstraňuje odumřelé buňky a to má za následek (ženy pozor!) svěžejší vzhled kůže. Masáž má navíc přímý pozitivní dopad na celý svalový systém těla. Uvolňuje a natahuje napjaté, zkrácené svaly a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Nepoužívané a ochablé svaly masáží zpevňujeme. Fyzický efekt se také projevuje na činnosti lymfatického systému, masáž pomáhá tělu lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech.

Blahodárně aromaterapeutická masáž působí na vaši mysl a emoce. Nahromaděné napětí v těle je uvolněno a zátěž je odstraněna, což má za následek zvýšený pocit lehkosti a štěstí. Tyto emocionální posuny mají souvislost s hormonálními změnami, k nimž v těle během masáže dochází. A tak se stává, že někteří klienti, podrobující se masážím, hovoří o pocitu hlubokého míru, klidu a vnitřní vyrovnanosti, nebo se alespoň cítí ve svém těle uvolněně a pohodlněji.

Éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky.

Aromamasáž působí  léčebně:

při fyzických obtížích

·         příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce

·         spouští samoléčebný proces organismu

·         pomáhají dodat energii a vitalitu

·         neocenitelné jako prevence

Máte-li rádi masáže i vůně, přijďte si vychutnat aromamasáž. Věřím, že si ji opravdu užijete.

ZÁDA  A ŠÍJE ......................30 min................470 Kč

ZADNÍ ČÁST TĚLA...............50 min................700 Kč

CELKOVÁ............................70 min................850 Kč

Test

shdfbhtrsh